:)Форум Comedy-club Ukrainian Style :)

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Exclusive

Сообщений 61 страница 90 из 109

61

ещё нарыла..

0

62

О да! :) Этот форум просто НЕреально не любить! :)
Убеждаюсь в этом больше 2,5 месяцев! :)
Это, действительно, то, от чего отказаться просто невозможно! :)
(Лирическое отступление :) )

Да уж! Стахов - просто красавец, комсомолец (на счет спортсмена не уверена)! :)
и если все будет ОК, то завтра от всего нашего фан-клуба передам ему привет ЛИЧНО! :)
Держите за меня кулачки! ;)

0

63

Comedy Girl написал(а):

супер..а что они будут в Днепре??и что ещё интересного ты можешь о нём рассказать..вы хорошо знакомы??

0

64

ledi_muzza написал(а):

а что они будут в Днепре??

Ага! Завтра! :)

ledi_muzza написал(а):

что ещё интересного ты можешь о нём рассказать

Он - очень классный парень! :) Скромный и порядочный! :)
А смешной какой!!!!!! Просто пиндос!!!! :)
В общем, как человек - золото! :)

0

65

Фанатка пока еще малоизвестного (но это временно!) резидента Игоря Юмара Колодия скромно молчит в углу... и улыбается...  :)

0

66

Слишком скромно, Чертовка!!! :)
Улыбайся НЕскромно!!! Тут все свои! :)
Как? Ну, например, вот так:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Скромность тебе не к лицу! :)

0

67

И то верно...
Правда, тут улыбку не видно, но общее состояние души соответствует!

0

68

а с ним реально познакомится..??передавай привет :rolleyes:

0

69

Реально! :)
Обязательно! ;)

0

70

и я приветствую Лимонову!!! ;)

0

71

Опаньки))

ага-ага) добралась-таки))

сразу говорю - не жена, не сестра и даже не мама)))

просто уже 6 лет трое из покыдькив - мои близкие друзья))

2 ledi_muzza: хе-хе)) хэллоу дарлинг! ИсчО фоток!!!! из "архивов")) ностальжи...

0

72

Limonoffa написал(а):

аватарочка респект!!!ты не перестаёшь меня удивлять!!!

0

73

Так вы знакомы? :)
Здорово! :)

Limonoffa, как новичку +1! :)

0

74

ну просто не могу не ответить что эта леди - моя самая лучшая подруга за всю историю человечества)))

за + сэнкс, форум приятный, будем дружить!)

0

75

;) я буду ставить тебе плюсик за каждое смс!!!

0

76

Limonoffa написал(а):

форум приятный, будем дружить!)

А тут по-другому просто НИЗЗЯ! :)

Limonoffa написал(а):

эта леди - моя самая лучшая подруга за всю историю человечества)))

Охотно верю! :)
А потом еще мужики говорят, что женской дружбы не бывает... :)
Хех.... Ничё они не понимают! :)

0

77

ledi_muzza написал(а):

я буду ставить тебе плюсик за каждое смс!!!

Э-эх! Была б моя воля всем бы плюсиков повыставляла! :) Вот честно! :)
Только ж, блин, форумы эти на жлобов рассчитаны: по одному плюсику в день можно давать.... И усё... :)

0

78

аж не верилось что там мило буду улыбться в полночь)))
15 минут наза зарегистрировалась и уже можно сказать не просто флудом набиваю мессаги, а даже знакомимся))

крууууутА!))

ёу, так что с фотками?)))

0

79

уже поскакала рытся по архивам..

0

80

смотри,что я нашла..меня улыбнуло..

0

81

Эт кто?

0

82

это Limonoffa&DjFedotova..

0

83

хэ, модные :cool:

0

84

мерси))

0

85

ledi_muzza
+ в репу за экзклюзив! :)

0

86

ledi_muzza написал(а):

это Limonoffa&DjFedotova..

А ху ис ху? :)
Кто из них кто?

0

87

Limonoffa написал(а):

просто уже 6 лет трое из покыдькив - мои близкие друзья))

кто?

0

88

А это наверное "Ангел" Педан в детстве  :D  :lol:  :D    А чё прикольно и чуть-чуть похоже! :)

0

89

N@t@$hk@
:D  :rolleyes: Ой,какой малой офигенный...:)неее,я думаю у Сашки уже в детстве рожки пробивались. :D

0

90

Інтерв*ю з "Ангелом"

У червні відзначатимете річницю Comedy Club.UA. Як ви відсвяткуєте цю подію? Чи не думаєте впровадити якусь традицію з цього приводу?
— Поки що це секрет. Але буде щось дуже незвичайне, цілком можливо, це переросте в традицію. На річницю у нас випадає вечірка в «Арені», вона буде святково-тематичною та дуже незвичайною.
— Ви самі собі вигадували сценічний камеді-псевдонім?
— Це унікальний випадок, коли спершу з’явився одноразовий сценічний образ, який надалі став постійним у Comedy UA. На першу зйомку ми вирішили, що ведучий повинен відрізнятися від решти резидентів, у нього повинен бути якийсь тематичний костюм. Так як костюмами «Bat Man» і «Ніндзя Черепашки» вже скористався Поплавський, залишився лишень образ «Ангела». Ніхто не замислювався, що знайдений образ стане постійним. Його, здається, запропонував наш дизайнер. Камеді асоціюється із чимось досить гострим або навіть вульгарним, а тут — промінь світла, який незрозуміло звідки взявся. Після першого циклу зйомок подумали — може, залишити й надалі?
— Із того першого разу костюм якось змінився?
— Так. Найцікавіше розпочалося потім — коли ми вирішили залишити крила й почали варіювати сам костюм. Спершу мій Ангел був таким, який трохи підгуляв, із пляжу — у шльопанцях, у коротких білих бриджах, білій майці, із крилами. Були варіанти, що Ангел буде в домашніх умовах — наприклад, у халаті. Або Ангел- шахтар — із замурзаним обличчям і крилами. У той же час для нас це був стьоб. Зараз я вже зрісся з цими крилами.
— Ви — ведучий Comedy Club.UA. Ця посада була «завойована» в конкурентній боротьбі чи ви були єдиним претендентом?
— Мене запросили на кандидатуру ведучого одразу. У КВН мені також часто перепадала ця місія. Якимось чином хлопці вирішили, що потрібен ведучий, і я їхав саме на цю роль. Коли почалися переговори з телебаченням із приводу зйомок, то постало питання щодо української мови під час ведення програми, оскільки спочатку я вів російською. Згідно із законом про телерадіомовлення ведучі повинні говорити українською мовою. У нас це роблять не всі, але я потрапив під ту категорію, кому слід було б. Для мене почався перехід на українську. Я сам із Хмельницького, тому мову знав, але практика проведення — це дещо інше. Я почав активно спілкуватися українською вдома, з друзями. Мене дуже підтримав Сергій Притула «Тернопільський Сірий», який брав мене на українські тусовки. Пам’ятаю, напередодні одних зйомок ми з ним пішли до пабу подивитися футбольний матч за участю збірної України й там зібралася саме українська тусовка. Таким чином, хильнувши келих пива, почався процес адаптації до української мови.
— Спершу не загубилася легкість ведення, жартів?
— Я для себе зрозумів, що українська настільки багатогранна, красива й багата мова, що вирішив вивчити її досконально. Зараз продовжую займатися на постійних тренінгах, читаю книжки, намагаюся пізнавати нові слова. Українська класична мені вже близька, але хочеться ще оперувати модними сучасними зворотами та слівцями. Спершу було проблематично говорити, спілкуватися. Але це було легше, ніж писати українською! Це окреме мистецтво. Перший час доводився перекладати жарти українською. Потім мені здалося, що цього недостатньо — адже завжди розумієш на слух, що текст адаптовано. Зараз набагато легше — спочатку намагаюся мислити українською.
— Хто ухвалює рішення у вашій команді з приводу програмного наповнення?
— Які розумні слова... Не кажіть нашим резидентам, що це так називається, щоб мозок «не порвати». А взагалі у нас є свої редактори: Антон Лірник і Андрій Молочний, а під час зйомок нам допомагає та дає поради гуру — Михайло Марфін. Він приїздить безпосередньо на зйомки телепроекту для телевізійної редактури. Марфін повністю пішов із КВН і курирує зараз і московський Камеді й українському допомагає. У цієї людини такий стаж, що він навіть не мав необхідності пристосуватися до цього формату.
— Чим займалися до Comedy Club.UА?
— Ще у школі займався народними танцями у професійному колективі. Так що непогано побачив світ і був у хорошій фізичній формі. Потім якось у 9-му класі заснували КВН у школі — усім сподобалося. Ми виграли перше місце у Хмельницькому, поїхали кудись. Вже у школі почав грати за університетську команду «Три товстуни». Спочатку — на підтанцьовці. Потім зіграв одну гру на виїзді з «Трьома товстунами» та поїхав до Іспанії танцювати. За цей час моя команда КВН устигла здобути титули, стали чемпіонами й трохи про мене підзабули. Я не засмутився. І якимось чином потрапив іще у дві університетські команди, почав грати за них. Були курйози, коли в одній грі зустрічалися обидві мої команди й довелося кидати жереб, щоб вирішити — за кого грати. У цей час «Три товстуни» потрапляють до Сочи, у Відкриту Лігу, бачать мене під час гри та кажуть: «О, так це ж наш малий!» І забирають назад до себе. Із 1999 року почалася моя повноправна участь у «Трьох товстунах».
— Формат Comedy Club — це досить вузька глядацька аудиторія. Як ви думаєте, хто ваш глядач?
— Обмежень немає. Усі, хто не бояться дещо нахабного, може, навіть зухвалого, актуального та доволі-таки специфічного гумору. Тим більше, ми нікого не примушуємо нас дивитися, дивляться ті, кому подобається.

1.06.07

стареньке, але мені сподобалось :)

Отредактировано П@тріотк@ (2007-07-06 18:44:51)

0